Richardovy limonády

Ochutnejte řemeslné limonády! Vyrábí se z vlastnoručně vařených bylinných a ovocných sirupů. Samozřejmě bez konzervantů, barviv a umělých sladidel, pouze čistá chuť přírody.

Zakoupením každé skleničky Richardovy limonády přispíváte 2 Kč na Dům pro Julii.

Limonády se vyrábějí v Jinačovicích u Brna. Výrobci si sami vaří bylinné sirupy z přírodních surovin dle vlastní receptury. Z nich pak míchají limonády, jemně sytí bublinkami, stáčí ručně do skleniček a šetrně pasterují. Nakonec nalepí etiketu. Vše poctivá ruční práce.

 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Novinka
ruzova limonada 033 l (2)
Hruška - badyán 330 ml
Kód: 0301
Ovocná limonáda z Moravy, bez konzervantů, umělých sladidel a barviv. Zakoupením každé Richardovy limonády přispíváte 2 Kč na projekt Dům pro Julii. Děkujeme, že pomáháte s námi.
30,43 Kč bez DPH
35 Kč
Momentálně nedostupné
   
Novinka
ruzova limonada 033 l (1)
Ibišek 330 ml
Kód: 0302
Limonáda poctivě uvařená z okvětních plátků ibišku súdánského. Bez konzervantů, umělých sladidel a barviv. Zakoupením každé skleničky přispíváte 2 Kč na Dům pro Julii. Děkujme, že pomáháte s námi.
30,43 Kč bez DPH
35 Kč
Momentálně nedostupné
   
Novinka
limonada levandule visen 033 l
Levandule - višeň 330ml
Kód: 0303
Limonáda z Moravy, poctivě vyrobená z hrsti květů levandule a kapky višňové šťávy. Bez konzervantů, barviv a umělých sladidel. Z každé zakoupené skleničkyputují 2 Kč na Dům pro Julii. Děkujeme, že pomáháte s námi.
30,43 Kč bez DPH
35 Kč
Momentálně nedostupné
   
Novinka
ruzova limonada 033 l
Růže 330 ml
Kód: 0304
Limonáda pro Julii je vařena z okvětních plátků růže podle tradiční rodinné receptury. Je pojmenovaná po holčičce Julince, jejíž silný příběh stojí za dobročinným projektem Dům pro Julii. Zakoupením každé Richardovy limonády přispějete na konto tohoto projektu částkou 2 Kč. Děkujeme, že pomáháte s námi.
30,43 Kč bez DPH
35 Kč
Momentálně nedostupné
   
Novinka
limonada tonic zazvor 033 l
Tonic - zázvor 330 ml
Kód: 0305
Řemeslná limonáda z Moravy bez konzervantů, umělých sladidel a barviv. Z každé zakoupené skleničky kapou 2 Kč na Dům pro Julii. Děkujeme, že pomáháte s námi.
30,43 Kč bez DPH
35 Kč
Momentálně nedostupné
   

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.