Cider Eden

Eden Cider je osvěžující, jemně perlivý alkoholický nápoj, vyráběný fermentací 100% čerstvé jablečné šťávy. Pokud je na vás pivo moc hořké a víno moc silné, je tohle jablečné zlato ideálním nápojem právě pro vás. Navíc na rozdíl od piva neobsahuje lepek, takže jej mohou pít i celiaci.

Eden Cider pro vás vyrábíme v Jinačovicích u Brna, veškeré používané suroviny pocházejí z České republiky. Nepřidáváme do něj žádná barviva ani konzervanty, pouze jej trochu síříme jako víno, aby nám déle vydržel. Nejlépe si jej vychutnáte dobře vychlazený a jak jinak než v blízkosti svých přátel :)

Výchozí surovinou pro výrobu cideru je čerstvě vylisovaný mošt, který nám dodává místní ovocnářské družstvo. Jablka se umyjí, rozdrtí a následně vylisují. Získaná šťáva se pak nechá kvasit při řízené teplotě. Během fermentace se vyvíjí chuť, aroma a struktura cideru. Po ukončení kvašení následuje filtrace, sycení a plnění do lahví. Protože cider nenecháváme prokvasit úplně do sucha, obsahuje zbytkový cukr, což mu dodává přirozenou jemnou sladkost.

Z tohoto důvodu je však zároveň nutné jej skladovat v chladu, aby se v lahvích znovu nerozběhlo kvašení, které by způsobilo zakalení nápoje.

 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Novinka
eden cider 330 ml
Eden Cider 330ml
Kód: 0401
Ručně vyráběný jablečný cider z českých jablíček Osvěžující polosuchý cider s jemně nazlátlou barvou. Objem: 330 ml Alkohol: 5% obj.
28,93 Kč bez DPH
35 Kč
Momentálně nedostupné
   
Novinka
eden cider hruska 330 ml
Eden Cider Hruška 330ml
Kód: 0402
Lahodná kombinace lehkého svěžího cideru spolu se silnou chutí sladkých hrušek.   Alkohol: 4,3 % obj. Objem: sklo 330 ml Ručně vyráběno výhradně z českých jablíček a hrušek.
28,93 Kč bez DPH
35 Kč
Momentálně nedostupné
   
Novinka
eden cider visnovy 330 ml
Eden Cider Višeň 330 ml
Kód: 0403
Polosladký cider s temně karmínovou barvou a výraznou chutí višní. Alkohol: 4,8 % Objem: 330 ml Ručně vyráběno výhradně z českých jablíček a višní.
28,93 Kč bez DPH
35 Kč
Momentálně nedostupné
   

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.